11
10
12
13

Догляд за вишитими речами

Догляд за одягом з вишивкою. 

Купуючи вишиванку, кожен хоче виглядати стильно та оригінально, але не всі знають, що вишита річ потребує особливого догляду.

Вишиті речі не можна попередньо замочувати у розчинах, які містять хлор, потрібно використовувати засоби для делікатних тканин, або звичайний мильний розчин, температура якого не перевищує 30-40 градусів.

Бажано прати вручну, дуже обережно, можна скористатися машинним пранням у режимі «делікатне прання» при температурі не вище 40 градусів, адже якщо температура буде вищою, річ може дати усадку, яка допускається не більше 6%.

Не можна віджимати одяг з вишивкою. Покладіть його на простирадло або рушник, скрутіть все в рулон і зачекайте, поки зайва волога відійде на рушник, потім потрібно повісити речі.

Не можна пересушувати речі з натуральних тканин, тому, що їх тоді важче прасувати та бажано прасувати, коли річ злегка волога.

Прасувати вишиті вироби потрібно з виворітного боку, добре розігрітою праскою із зволожувачем. Під вишивку слід покласти м’яку білу тканину. 

Не рекомендується залишати вологі вишиті вироби спресованими.

Сподіваємося, що наші поради полегшать догляд за Вашим вишитим одягом. Носіть його з задоволенням і не бійтеся  проблем догляду за ним.