11
10
12
13

Про ательє

     Ательє "Світ вишивки " раде вітати Вас на нашому сайті, сподіваємося, що інформація, розміщена на ньому, буде для Вас не тільки цікавою, але й пізнавальною.  Наше ательє надає нового вигляду традиційному українському вбранню. 

     Повторюючи традицїї свого народу, ми освоюємо різні техніки вишивки: гладь, хрестик, бісерний хрестик, низь, мережка, і зможемо підібрати вишивку навіть для найвибагливіших покупців. 

     Українська вишивка завжди була чимось більшим, ніж просто прикраса одягу, в ній зібрано традиції, мудрість, любов до землі та душа  нашого народу. Слов'яни вірили, що вишивка - це не просто малюнки на одязі - а обереги, які здатні впливати на долю людини, що їх носить. Тому вишивка стала елементом повсякденного одягу, святкових нарядів, декору осель і невід'ємною частиною життя. На щастя, зараз  українська традиційна вишивка, це не лише данина традиціям, а й стильна деталь гардеробу.  Кожен справжній українець бажає мати вишиванку, яка б була неповторною, відображала характер та підкреслювала стиль її  власника та хороший смак.          

     Дизайнери Ательє "Світ вишивки" зможуть допомогти Вам підібрати вишиванку, яка буде  не тільки модною та якісною, а й стане справжнім оберегом. Ми допоможемо підібрати стародавній орнамент, який символічно буде допомагати Вам досягати та зберігати життєві цінності: кохання, продовження роду, достаток, сімейне благополуччя та захистить від зла.

     А люди, які не мають можливості купити вишиванку, або національний одяг, можуть отримати якісну вишиванку, спідничку або плахту, шаровари, крайку, головний убір на прокат.